Tvorba webových stránek

Webová prezentace je nedílnou součástí internetového marketingu firmy. Může mít pouze informativní charakter nebo aktivně získávat nové zákazníky. Vaši současnou situaci z analyzujeme, navrhneme vhodná řešení a doporučíme Vám nejlepší variantu. Bude jen na Vás, pro kterou se rozhodnete.

Tvorba webových stránek

Firemní prezentace

Firemní prezentace je určena pro firmy nebo živnostníky, kteří potřebují webové stránky jako firemní vizitku. Webové stránky jsou součástí celkové image firmy a jsou nosičem důležitých firemních informací.

eshop na míru

Eshopy

Pokud se rozhodujete pro vlastní internetový obchod, nabízíme Vám vlastní internetový obchod. Internetové obchody jsou vytvářeny primárně za účelem zisku proto musí být efektivně fungující e-shop také uživatelsky přívětivý, snadno ovladatelný a v zejména dobře optimalizovaný z hlediska SEO.

Promo určeno pro firmy nebo živnostníky, kteří chtějí pomocí webových stránek plně informovat své zákazníky o nabízených službách a produktech. Potřeba pravidelná aktualizace stránek. Více >> Optimo Vhodné pro jakýkoli internetový obchod se stovkami až tisíci položkami. Obsahuje řadu pokročilých funkcí, možnost propojení s účetním programem Pohoda nebo využití platební brány GoPay. Vysoká možnost optimalizace jak samotného eshopu tak i xml feedu pro vyhledávače zboží Zbozi.cz a Heureka.cz. Mořžnost dodělat cokoli na míru. Více >>
Active určeno pro aktivní komunkaci se zákazníky za účelem uskutečnění nákupu či objednávky.  Více >>

Chci webové stránky

Chci vlastní eshop